plenery slubne w szczecinie

Zdjęcia plenerowe Pary Młodej

Fotografia ślubna to usługa, której nikt zawierający związek małżeński nie pomija. Najpiękniejsze ujęcia wychodzą podczas sesji plenerowych małżonków. Najlepiej jest, jak takie sesje, robione są, nie w sam dzień ślubu, tylko w zupełnie inny. Jednak, nie warto zwlekać z tym zbyt długo i parę dni po ceremonii udać się z fotografem w plener.

Jak uniknąć dodatkowego zgiełku związanego z sesją zdjęciową w dniu ślubu? Trzeba koniecznie taką sesję zrobić w inny dzień. Również dlatego, że to bardzo nieeleganckie ze strony Państwa Młodych, aby po ceremonii ślubnej, zostawiać gości samym sobie. Oczywiście, rodzice i starości weselni mogliby sprawować pieczę nad weselnikami, jednak nie zastąpi to obecności samych młodych małżonków. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest aby część fotografii ślubnej, jaką jest sesja plenerowa, odbyła się w innym terminie. Gdyby wykonana została na szybko podczas wesela, mogłaby nie do końca spełnić oczekiwania Młodych, a także nie dałaby szerszego pola do popisu fotografowi.

Fotografia ślubna w Szczecinie – https://lukaszpopielarz.pl/ – w ofercie plenery i reportaże ślubne

Dobrze jest zatem dokładnie zaplanować taką sesje, gdy emocje po całym szale weselnym opadną. Profesjonalny fotograf ślubny, powinien odpowiednio poważnie podejść do tej kwestii i przeprowadzić mały wywiad z głównymi sprawcami zamieszania, aby dowiedzieć się jakie są ich zainteresowania oraz, co tak naprawdę ich połączyło i, co łączy ich nadal. Na tej podstawie może ułożyć sobie cały plan, według którego, będzie mógł przeprowadzić sesję.

O ile małżonkowie sami nie wskażą konkretnego miejsca, to fotograf musi podpowiedzieć im wybór odpowiedniego pleneru i akcesoriów, które posłużą mu do urozmaicenia zdjęć. Wybór miejsca zależeć powinien także od charakterów obu małżonków, gdyż jedni lepiej czują się na łonie natury, inni w eleganckich, ekskluzywnych pałacach, a inni w starych fabrykach, opuszczonych domach, czy na placu zabaw… Wszystko jest już zależne od indywidualnych upodobań oraz od inwencji fotografa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *