klinika medycyny estetycznej

Zabieg liposukcji – skuteczna metoda na redukcję tkanki tłuszczowej

Liposukcja to zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu tkanki tłuszczowej. Podczas operacji lekarz usuwa tkankę z ud, piersi, karku, policzków, łydek, brzucha, tali, szyi, ramion, pleców, kolan, podbródka i pośladków.

Zabieg liposukcji w Krakowie pozwoli nam na precyzyjne wymodelowanie sylwetki. Efekt widoczny jest bezpośrednio po wykonanym zabiegu. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym lub pod całkowitą narkozą. Jest w stu procentach bezpieczny. Liposukcja zapewnia swoim pacjentom trwałe usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej, brak powikłań, zmniejszenie obwodu wybranych partii ludzkiego ciała, bardzo krótki czas wykonywania operacji kosmetycznej, brak obrzęku po wykonanym zabiegu i krótki okres rekonwalescencji.

Polecamy: klinika medycyny estetycznej Kraków – Sekrety Piękna

Przed wykonaniem operacji należy wykonać obowiązkowe badania. Zaliczamy do nich: badanie glukozy, morfologię, prawidłowy poziom elektrolitów, poziom kreatyniny i ogólne badanie moczu. Zabieg liposukcji w Krakowie nie wykonuje operacji, gdy u pacjenta stwierdzono choroby serca, niewydolność wątroby, niewydolność nerek, nadciśnienie tętnicze, stany zapalne organizmu i cukrzycę.

Liposukcja to bardzo dobry wybór dla osób, które zdecydowały się na zabiegi medycyny estetycznej. Operacje kosmetyczne w salonie Sekrety Piękne w Krakowie wykonywane są przez najlepszych lekarzy. Panuje tu przyjazna atmosfera. Nowoczesne i przestronne gabinety zapewniają komfort dla każdego pacjenta. Na stronie internetowej kliniki znajduje się aktualnych cennik.

Zabieg liposukcji najczęściej wykonywany jest u pacjentów od dziewiętnastego do trzydziestego czwartego roku życia. To doskonały sposób na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Usunięte tkanki nigdy się nie odrodzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *