pogrzeb bliskiego

Transport czyli sprowadzanie zwłok z zagranicy

W obecnych czasach, kiedy podróżowanie stało się jeszcze prostsze i bardziej dostępne dla każdego, stoimy przed różnymi problemami, które mogą nas spotkać za granicą. Cudowny wyjazd za granicę może się zakończyć tragicznie, kiedy jeden z wczasowiczów umiera.
Transport zwłok z zagranicy samodzielnie jest praktycznie niemożliwy, dlatego najlepiej wynająć firmę, która zajmie się tym za nas, abyśmy mogli skupić się na przygotowaniu pogrzebu w kraju czy poinformowaniu rodziny o śmierci bliskiej osoby. Sprowadzenie zwłok nie powinno być problemem w zaistniałej i tak już trudnej sytuacji.

Staramy się załatwiać wszelkie formalności za naszych klientów, aby nie musieli sami nic robić, sprawdzać przepisów danego kraju, zastanawiać się na możliwościami przewozu. Sprowadzanie zwłok trwa kilka do kilkunastu dni w zależności od kraju, z którego muszą być one przewiezione. Mamy wszystkie potrzebne zezwolenia, aby wykonać taki transport i załatwiamy za klientów wszelkie formalności.

Staramy się pomagać na każdym etapie ostatniej podróży zmarłego. Zapewniamy fachowe wsparcie w dokonaniu wyboru transportu, formy przewozu czy samego pogrzebu na miejscu już w kraju. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie, ponieważ cały czas się rozwijamy i szkolimy nasz personel, aby żadna sytuacja nas nie zaskoczyła a pogrzeb bliskiej osoby był chwilą pożegnania ze zmarłym.

Staramy się zapewnić najwyższy komfort i intymność rodzinie w czasie ostatniej ziemskiej podróży, aby ta chwila przyniosła zrozumienie i spokój oraz dała możliwość zaakceptowania straty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *